De Euro handzeep de luxe groen is een fris geparfumeerde zeep voor dagelijks gebruik in sanitaire ruimtes van bijvoorbeeld scholen, kantoren en horecagelegenheden. Heeft het Europees Ecolabel. Zacht voor de handen. Past in alle type navulbare zeep dispensers.
Lees verderVloeibaar + foamzeep
Geschikt voor het reinigen van lichaam en haar. De Hair and Body zeep is mild en voelt prettig aan. De flacon past in de Quartz shower dispensers, special ontwikkeld voor gebruik in vochtige ruimtes. Gedoseerd verbruik en gemakkelijk te vervangen. Hygiënisch en met Ecolabel.
Te gebruiken met: Quartz 4412- hair & body dispenser
Fris geparfumeerde zeep voor dagelijks gebruik in sanitaire ruimtes van bijvoorbeeld scholen, kantoren en horecagelegenheden. Met ECO label.
Te gebruiken met: S3400750 zeepdispenser
De Euro Pearl soap is een licht geparfumeerde handzeep met ECO-label voor dagelijks gebruik in sanitaire ruimtes van bijvoorbeeld scholen, kantoren en horecagelegenheden. Deze dispenser geeft door het drukknopsysteem gedoseerd zeep. Iedere navulling beschikt over een nieuw doseersysteem waardoor dit systeem uitermate hygiënisch is.
Te gebruiken met dispenser: Euro 431202, 431252 en Quartz 4412-
Dit artikel vervangt euro 606090.
Lees verder



