De universele handdoekrol 2 laags gemaakt van 100% cellulose absorbeert goed en geeft de gebruiker een comfortabel gevoel. Deze is speciaal ontwikkeld voor eenvoudig onderhoud in drukke sanitaire ruimten en toepasbaar in diverse handdoekrolsystemen.
Lees verderPapier + poetsdoeken
Capaciteit 150 meter per rol, gelijk aan 4 traditionele toiletrollen van 400 vel.
Een ideale oplossing voor locaties met een hoog aantal bezoekers per dag, onder andere veel gebruikt bij recreatiebedrijven en benzinestations.
Toilet tissue hoogwit 2 laags. 100 meter. Per doos 36 rollen met dop.
Snel te wisselen. Veel capaciteit.
Capaciteit 150 meter per rol, gelijk aan 4 traditionele toiletrollen van 400 vel.
Een ideale oplossing voor locaties met een hoog aantal bezoekers per dag, onder andere veel gebruikt bij recreatiebedrijven en benzinestations.
De nonwoven handdoekrol is speciaal ontwikkeld voor het gebruik in de Dudley handdoekrolautomaat. Nonwoven kenmerkt zich door een hoge absorptiecapaciteit en uitermate hoge treksterkte.
De enige juiste oplossing indien u geen directe afvalstroom wenst van hygiënepapier. De nonwoven handdoekrol rolt zichzelf op na gebruik in de automaat.
Wit handdoekpapier op rol, 2 laags. Uit zeer hoogwaardige grondstoffen. Hoge absorptiesnelheid. Hoog absorptievermogen.
Lees verderHet mini poetspapier is geschikt voor kleine, snelle schoonmaakwerkzaamheden en ook te vergelijken met de traditionele keukenrol. Het papier is zeer geschikt voor in de pantry en keuken.
Lees verderDe Euro Proptex is een doek geproduceerd uit polypropyleen, een grondstof die deze doek uitermate geschikt maakt voor het opnemen van synthetische vloeistoffen. De Proptex wordt veel gebruikt voor het reinigen en ontvetten van carrosserieën op solventbasis, het reinigen van drukpersen, rubberrollen, cilinders en offsetplaten.
Lees verderEuro Softtex is een papieren poets- en reinigingsdoek met een groot volume voor het opnemen van grote hoeveelheden vloeistof zoals water, olie, vetten, inkt en oplosmiddelen. Euro Softtex zorgt voor een perfecte droging zonder pluizen of krassen en is vrij van siliconen. Euro Softtex bestaat voornamelijk uit cellulose en is daarom een milieuvriendelijk product.
Lees verderEuro Softpolish heeft een gaatjesstructuur. Hierdoor is de doek zeer geschikt voor het opnemen van stofdeeltjes en dikke vloeistoffen. Deze eigenschappen zorgen ervoor dat de doek wordt gebruikt voor het reinigen van kwetsbare oppervlakten of bijvoorbeeld voor het in- en uitpoetsen van auto’s en het ontvetten van carrosserieën.
De doek (40 gram/m2) wordt geleverd op rol in een handige dispenser box met 400 doeken.
De Euro Toptex nonwovendoek voldoet aan de hoogste eisen en heeft een stug karakter met een uitstekend reinigende werking. De doek is geschikt voor het reinigen van computers en het ontvetten van carrosserieën met ontvetters op waterbasis. De doek is meerdere malen te gebruiken en dus economisch! De Euro Toptex doek wordt veel gebruikt in autoschadeherstelbedrijven, grafische-, hightech-, en elektronische industrieën en de schilders- en automobielbranche.
Lees verderZ-vouw. 2 laags, wit 21x21,5cm. 20 bundels a 250stuks (5000 doekjes per doos)
Lees verder