TANET multiclean is bijzonder geschikt voor de dagelijkse reiniging van alle afwasbare, gladde en glanzende oppervlakken van kunststof, lak, glas, keramiek of metaal in kantoren, scholen, hotel. Aanbevolen voor het reinigen van deuren, bureaus, kasten, vensterbanken, roestvrij staal en bevuilde glazen oppervlakken. Het product kan gebruikt worden op PLEXIGLAS®/acrylglas.
Lees verderReiniging
Deze milieuvriendelijke en doeltreffende samenstelling van SANET spray kan veilig gebruikt worden in bad- en sanitaire ruimtes zoals in hotels, kantoren, publieke en private inrichtingen. SANET spray is bijzonder geschikt voor dagelijks onderhoud van wasbakken, armaturen, tegels, keramiekobjecten, douches etc.
Niet gebruiken op zuurgevoelige materialen zoals marmer.
TANET neutral is geschikt voor alle waterbestendige oppervlakken, muur- en vloertegels,
deuren, kunststof enz.
Geschikt voor alle zuurbestendige oppervlakken in de badkamer en sanitaire ruimte. Niet gebruiken op marmer en andere zuurgevoelige materialen zoals email.
Te verkrijgen in 1 en 5 liter.
Lees verderVanaf € 5,05
Geschikt voor alle zuurbestendige materialen in de badkamer- en sanitairruimte, zoals tegels, RVS, verchroomd beslag, porselein, glas, steengoed, PVC, rubber. Niet geschikt voor zuurgevoelige oppervlakken zoals kalkhoudende natuursteen (bijv. marmer), emaille, polyamide enz. Test de materiaalcompatibiliteit, vooral met kunststoffen, vóór gebruik op een onopvallende plaats. Naspoelen met schoon water, vooral bij gebruik in geconcentreerde vorm.
Lees verderMild-zuur spoelglansmiddel. Bevat o.a. een nieuw duurzaam oppervlakte actieve stof dat zowel aërobisch als anaerobisch afbreekbaar is. Spoelglans Eco is gecertificeerd met het Europees Ecolabel.
Hooggeconcentreerd product geschikt voor industriële vaatwasmachines. Het product is zuinig in gebruik en geschikt voor alle waterhardheden. Spoelglans Eco is lichtzuur, schuimremmend en zorgt voor een snelle droging zonder strepen.
SANET inoSwitch is geschikt voor gebruik op alle zuurbestendige oppervlakken in de sanitaire ruimte. Niet gebruiken op marmer of andere zuurgevoelige materialen.
Te verkrijgen in doseerfles en navulzak.
Lees verderVanaf € 6,64
Geconcentreerd, sterk alkalisch, laagschuimend, chloorhoudend, professioneel vaatwasmiddel. Ecodos liquid heeft een groot reinigend vermogen voor vet en andere etensresten, alsmede koffie- en theeaanslag.
Te gebruiken i.c.m. Ecodos liquid rinse en Smart liquid doseerapparatuur.
Neem vrijblijvend contact op voor meer productinformatie.
Hooggeconcentreerd product geschikt voor industriële vaatwasmachines. Het product is zuinig in gebruik en geschikt voor alle waterhardheden. Vaatwas Eco bevat geen chloor waardoor het aangenaam in gebruik is.
Geschikt voor alle soorten vaat en vervuilingen. Bevat duurzame kalkbinders en metaalbeschermende ingrediënten. Gecertificeerd met het Europees Ecolabel. Te gebruiken i.c.m. Ecodos liquid rinse en Smart liquid doseerapparatuur. Neem vrijblijvend contact op voor meer productinformatie.
Lees verderWC mint is geschikt voor de reiniging van alle urinoirs en WC-poen.
Lees verderWC lemon is geschikt voor de reiniging van alle closetpotten, urinoirs en bidets.
Lees verderBRILLANT topKliks is een glansspoelmiddel uit het KLIKS assortiment, een compact integraal duurzaam vaatwassysteem voor de professionele vaatwasmachines, oa tunnels en ééntankmachines. KLIKS is een 100 % hermetisch gesloten systeem, verpakt in een “bag-in-box” karton van 5L, met maximale gebruikersveiligheid en hygiëne. Dit compact systeem “off-floor” biedt een ruimte- en afvalbesparing, tot 60 % minder plastic afval. Dankzij de ultra geconcentreerde formule, verzekert een kleine dosering (tot 1/3 lager) een uitstekende glans, in hard water en moeilijke omstandigheden. BRILLANT topKliks is samengesteld uit hernieuwbare plantaardige oppervlakte-actieve stoffen uit suiker, organisch zuur en bio-alcohol. BRILLANT topKliks voorkomt schuimvorming en geeft een glanzende vaat. BRILLANT topKliks neemt de verantwoordelijkheid voor toekomstige generaties.
Lees verder











