Bezem gevuld met harde kunstvezel, voor het verwijderen van o.a. grof vuil, betonresten en bouwafval. Ook te gebruiken bij nat weer en sneeuw.
Excl. houten steel: steel 2. Voor extra stevigheid kunt u steelhouder 4 monteren.
Reiniging
Bezem gevuld met harde kunstvezel, voor het verwijderen van o.a. grof vuil, betonresten en bouwafval. Ook te gebruiken bij nat weer en sneeuw.
Excl. houten steel: steel 2. Voor extra stevigheid kunt u steelhouder 4 monteren.
Deze milieuvriendelijke en doeltreffende samenstelling van SANET spray kan veilig gebruikt worden in bad- en sanitaire ruimtes zoals in hotels, kantoren, publieke en private inrichtingen. SANET spray is bijzonder geschikt voor dagelijks onderhoud van wasbakken, armaturen, tegels, keramiekobjecten, douches etc.
Niet gebruiken op zuurgevoelige materialen zoals marmer.
Schrobber gevuld met harde natuurvezel, geschikt voor het schrobben met warm water.
Inclusief steelklem. Excl. houten steel (artikelcode: steel 2)
ACTIV tabs zijn geschikt voor zowel wit als gekleurd linnen (behalve wol en zijde) in de wasmachine. Ze leveren al schitterende resultaten bij een wastemperatuur van 30°C.
Gebruik bij delicaat wasgoed, een speciaal wasmiddel. Volg steeds de wasinstructies zoals aangegeven op uw kleding. Contacteer uw waterbedrijf voor informatie over de hardheid van uw water.
Indien u allergisch bent voor huismijt, was beddengoed dan altijd op 60°C. Verhoog de wastemperatuur tot 60°C in het geval van besmettelijke ziektes.
Raagbol gevuld met kokos vezel. Voor het verwijderen van spinnenwebben en het reinigen op hoogte.
Lees verderGeschikt voor alle zuurbestendige oppervlakken in de badkamer en sanitaire ruimte. Niet gebruiken op marmer en andere zuurgevoelige materialen zoals email.
Te verkrijgen in 1 en 5 liter.
Lees verderVanaf € 5,05
Geschikt voor alle zuurbestendige materialen in de badkamer- en sanitairruimte, zoals tegels, RVS, verchroomd beslag, porselein, glas, steengoed, PVC, rubber. Niet geschikt voor zuurgevoelige oppervlakken zoals kalkhoudende natuursteen (bijv. marmer), emaille, polyamide enz. Test de materiaalcompatibiliteit, vooral met kunststoffen, vóór gebruik op een onopvallende plaats. Naspoelen met schoon water, vooral bij gebruik in geconcentreerde vorm.
Lees verderSANET inoSwitch is geschikt voor gebruik op alle zuurbestendige oppervlakken in de sanitaire ruimte. Niet gebruiken op marmer of andere zuurgevoelige materialen.
Te verkrijgen in doseerfles en navulzak.
Lees verderVanaf € 6,64
Veger gevuld met een mix zachte vezels voor het verwijderen van droog, fijn vuil op gladde oppervlakken. Excl. houten steel: Steel 2
Lees verderVeger gevuld met een mix zachte vezels voor het verwijderen van droog, fijn vuil op gladde oppervlakken. Excl. houten steel: Steel 2
Lees verderVeger gevuld met een mix zachte vezels voor het verwijderen van droog, fijn vuil op gladde oppervlakken. Excl. houten steel: Steel 2
Lees verder











