TANET multiclean is bijzonder geschikt voor de dagelijkse reiniging van alle afwasbare, gladde en glanzende oppervlakken van kunststof, lak, glas, keramiek of metaal in kantoren, scholen, hotel. Aanbevolen voor het reinigen van deuren, bureaus, kasten, vensterbanken, roestvrij staal en bevuilde glazen oppervlakken. Het product kan gebruikt worden op PLEXIGLAS®/acrylglas.
Lees verderReiniging
Deze milieuvriendelijke en doeltreffende samenstelling van SANET spray kan veilig gebruikt worden in bad- en sanitaire ruimtes zoals in hotels, kantoren, publieke en private inrichtingen. SANET spray is bijzonder geschikt voor dagelijks onderhoud van wasbakken, armaturen, tegels, keramiekobjecten, douches etc.
Niet gebruiken op zuurgevoelige materialen zoals marmer.
Geschikt voor alle glazen oppervlakken en spiegels binnen en buiten zoals ruiten, spiegels en vitrinekasten. Geschikt voor inox/RVS oppervlakken.
Lees verderGREASE perfect is geschikt voor gebruik in ruimtes waar voedsel wordt verwerkt zoals werkbladen, snijmachines, koelkasten, wastafels, machines, afzuigkappen, ovens, magnetrons, convectieovens, frituur, (keramische) kookplaten, inox/RVS, grill, keukenapparatuur, alkalibestendige vloeren enz. Ook perfect voor het reinigen van oppervlakken in kunststof zoals bv. kozijnen en deuren.
Te verkrijgen in 750 ml en 5 liter.
Lees verderVanaf € 10,68
GREASE power is geschikt voor de voedingsomgeving zoals voor keukenwerkbladen, snijmachines, koelkasten, gootstenen, keukenapparatuur, afzuigkappen, ovens, microgolfovens, convectie-ovens, alkalibestendige vloeren, etc. Eveneens geschikt voor (de meeste) convectie- en stoomovens met geïntegreerd schoonmaaksysteem. Niet geschikt voor aluminium, glazuur en niet alkalibestendige oppervlakken.
Lees verderGREASE topSwitch is geschikt voor alle waterdichte vloeren, meubilair in ruimtes waar levensmiddelen worden verwerkt en kan worden gebruikt met reinigings- en hogedrukapparatuur.
Geschikt voor keuken, sanitair en interieur.
Het is niet geschikt voor niet-verzegeld hout.
Te verkrijgen in doseerfles en navulzak.
Lees verderVanaf € 9,10
SANET inoSwitch is geschikt voor gebruik op alle zuurbestendige oppervlakken in de sanitaire ruimte. Niet gebruiken op marmer of andere zuurgevoelige materialen.
Te verkrijgen in doseerfles en navulzak.
Lees verderVanaf € 6,64
WC mint is geschikt voor de reiniging van alle urinoirs en WC-poen.
Lees verderWC lemon is geschikt voor de reiniging van alle closetpotten, urinoirs en bidets.
Lees verderDankzij de efficiëntie van de actieve zuurstof, reeds actief bij lage temperatuur, geeft SYSTEM whiteKliks het linnen een stralend wit effect. Hierdoor worden alle gekleurde vlekken zoals wijn, koffie, thee, etc. gemakkelijk verwijderd. SYSTEM whiteKliks een krachtige vlekverwijderaar, dankzij een speciale combinatie van op suikers gebaseerde oppervlakteactieve stoffen en bleekmiddelen. Dankzij de uitstekende bleekprestaties, reeds bij 30°C, is het mogelijk energie te besparen door lage temperatuurprogramma's te kiezen. Optimaal als systeem voor besparing van natuurlijke bronnen en energie. Te gebruiken met automatisch doseertoestel in combinatie met een ACTIV-detergent of andere Kliks-producten zoals ACTIV perfectKliks. SYSTEM whiteKliks is grotendeels samengesteld met substanties uit hernieuwbare bronnen en neemt de verantwoordelijkheid voor toekomstige generaties op. KLIKS is een gesloten systeem met een slim verpakkingsontwerp met maximale gebruikersveiligheid en hygiëne. Het staat garant voor volledige lediging van het product en ruimtebesparend afval.
Lees verderSOFT bloomKliks bevat natuurlijke verzachtende bestanddelen en speciale tensides. Verwijdert statische elektriciteit en combineert een bloemige geur, fluwelen zachtheid en makkelijk strijken. SOFT bloomKliks maakt het linnen en de kleding fluweelzacht. SOFT bloomKliks is voornamelijk samengesteld met substanties uit hernieuwbare bronnen en neemt de verantwoordelijkheid voor toekomstige generaties. Optimaal als systeem voor besparing van natuurlijke bronnen en energie. Het moet worden gebruikt met automatische verdeler in combinatie met een ACTIV wasmiddel of andere KLIKSproducten, zoals ACTIV perfectKliks. KLIKS is een gesloten systeem met een slim verpakkingsontwerp voor maximale gebruikersveiligheid en hygiëne. Het staat garant voor volledige lediging van het product en ruimtebesparend afval.
Lees verder










