Semi-permanente anti graffiti coating voor poreuze en niet poreuze ondergronden zoals beton, metselwerk, natuursteen en hout. 10 Liter
Semi-permanente anti graffiti coating voor poreuze en niet poreuze ondergronden zoals beton, metselwerk, natuursteen en hout. Biedt duurzame bescherming waardoor graffiti stift en verf eenvoudig met alleen heet water te verwijderen is.
*Verwachte levertijd +- 3 werkdagen.
Op aanvraag ook in 25 liter verkrijgbaar.
PRODUCTOMSCHRIJVING
Graffitiguard is een hoogwaardige opofferende anti graffiti coating op basis van milieuvriendelijke grondstoffen.
Graffitiguard vormt een duurzame beschermende laag die afhankelijk van de omstandigheden de ondergrond 7 10 jaar beschermt tegen graffiti, stift en verf.
Graffitiguard maakt het mogelijk om snel, effectief en zonder chemicaliën graffiti te verwijderen. De opofferende laag zal door hoge druk en heet water tegelijk met de graffiti van de ondergrond komen. Direct na het verwijderen van de graffiti kan Graffitiguard direct opnieuw aangebracht worden.
Graffitiguard anti graffiti coating is op basis van een milieuvriendelijke was emulsie die smelt bij hoge temperaturen en volledig biologisch afbreekbaar is volgens OECD test 302 B.
TOEPASSING
Graffitiguard is geschikt voor vrijwel alle ondergronden en wordt veel toegepast op geluidsschermen, gebouwen, muren, viaducten, bruggen, tunnels, hout en natuursteen.
EIGENSCHAPPEN
• Uitstekende bescherming tegen indringing van graffiti en stiften
• Beschermt de ondergrond tegen atmosferische verontreiniging en vocht
• Op waterbasis
• Dampdoorlatend
• Milieuvriendelijk
• Biologisch afbreekbaar (OECD test 302 B)
• UV-bestendig
